Trzech młodych mężczyzn zatrzymanych za posiadanie narkotyków!

Grodziscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Pośród zabezpieczonych przez policjantów środków odurzających znajdowała się marihuana oraz biały kryształ. Jeden z mężczyzn przyznał się, że ujawnione przez funkcjonariuszy narkotyki należą do niego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

2 marca o godzinie 2:00 funkcjonariusze prewencji podjęli kontrolę samochodu osobowego tuż przy Komendzie w Grodzisku Wielkopolskim. Nienaturalne ruchy oraz nerwowe zachowanie 23-letniego kierującego oraz dwóch pasażerów w wieku 19 i 17 lat z powiatu poznańskiego wzbudziły zainteresowanie mundurowych. Dalszy etap kontorli utwierdził policjantów w przeświadczeniu, że zachowanie mężczyzn nie jest bezpodstawne.

W trakcie przeprowadzonych czynnosći policjanci ujwnili ponad 20 gramów suszu roślinnego oraz 13 gramów białego kryształu. Dalsze działania doprowadziły do ustalenia właściciela środków odurzających. 17-letni mężczyzna odpowie przed Sądem w Grodzisku Wielkopolskim.

Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Grodzisk Wielkopolski