Nowy sprzęt dla Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Rakoniewice!

W ostatnim czasie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Gminy Rakoniewice wzbogaciły się o nowy sprzęt, który został sfinansowany z dotacji 5000+

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Rakoniewicach za otrzymane dofinansowanie 5000+ zakupiła: jeden komplet ubrania specjalnego FHR trzyczęściowego, rękawice techniczne oraz hełmy strażackie. Zamówienie zostało zrealizowane przez KDWsklep – z pasji do pożarnictwa.

fot: OSP Rakoniewice

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Rostarzewie za otrzymane dofinansowanie 5000+, budżetu Gminy Rakoniewice, środki własne zakupiła: dwa komplety ubrań specjalnych trzyczęściowych. Dodatkowo ochotnicy otrzymali węże tłoczne dzięki dofinansowaniu z Nadleśnictwa Grodzisk oraz środków własnych – zamówienie zostało zrealizowane przez KDWsklep – z pasji do pożarnictwa.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonnie za zorganizowanie zbiórki złomu i zakończenie jej sukcesem poprzez uzbieranie kwoty 7385,25 zł zakupiła: detektor wielogazowy, detektor prądu przemiennego oraz dwa komplety kombinezonów trójwarstwowych na owady. Zamówienie zostało zrealizowane przez KDWsklep – z pasji do pożarnictwa.

Nabyty sprzęt poprawi stan wyposażenia jednostek.